Miski WC – sprawdź największe korzyści!

Dzisiaj, gdy ktoś modernizuje łazienkę i chce to wykonać tanio, praktycznie zawsze wybiera kompakt WC. Jednak czy rozwiązanie tańsze jest rowiązaniem lepszym. Osobiście sądzę, że lepiej jest wydać więcej i prócz praktyczności radować się również doskonałą estetyką.
Innowacyjne miski WC cechują się wielką stabilnością, trwałością oraz łatwym montażem. Świetnie pasują do toalet tradycyjnych, jak także tych urządzonych w trendzie nowoczesnym. Z racji na różnorodne kształty a także odmienny wygląd każdy może wyszukać rozwiązanie dostosowane do jego potrzeb oraz preferencji. System umożliwia na oszczędność wody nawet 35% a także proste czyszczenie bez zastosowania silnych środków chemicznych, dzięki czemu dbamy o otoczenie i zmieniamy nasz styl życia na proekologiczny. To nowe bezkołnierzowe rozwiązanie spełnia kryteria klientów szczególnie dbających o higienę łazienki. Na rynku możemy spotkać różne modele misek a także przycisków spłukujących. Samą pokrywę stelaża możemy dowolnie wykończyć zgodnie z aranżacją wnętrza toalety. Wnętrze misy WC bardziej przypomina łatwą do utrzymania w higienie umywalkę czy bidet, niż znane nam dotąd misy WC. Jest to rozwiązanie szczególnie rekomendowane do pomieszczeń modernistycznych. Sprawdzi się także w wnętrzach o niewielkim metrażu, bowiem optycznie powiększa przestrzeń. Z racji na brak relacji z podłożem czyszczenie łazienki jest dokładniejsze, prostsze i przebiega sprawniej. Opisując deski nie mogliśmy zapomnieć deskach samoopadających. To rozwiązanie staje się już standardem i stosowane jest w większości przypadków. Wolnoopadająca deska sprawia, iż nie należy martwić się nieprzyjemny huk powiązany z uderzeniem pokrywy o muszlę. Starczy delikatnie pchnąć, by deska zamknęła się sama, cicho i bezpiecznie!

Miski podwieszane dobrze sprawdzają się w niekonwencjonalnych pomieszczeniach, w jakich istotną rolę odgrywają rozwiązania oryginalne a także wysoce estetyczne. – Montaż z wykorzystaniem stelaża podtynkowego pozwala na schowanie zbiornika oraz poprawę estetyki toalety.
Współczesna miska WC wisząca stanowi wyposażenie nowoczesnej a także w pełni ergonomicznej łazienki. Jej mocna bryła ma minimalistyczną linię, odpowiadającą kompozycji właściwej ze aktualnymi nurtami. Miska WC przeznaczona jest do zamocowania na ścianie, przez co masz swobodny dostęp do podłogi – to ułatwia zachowanie jej w higienicznej czystości. Brak otworów montażowych, a co za tym idzie zakamarków sprawia, iż zachowanie czystości jest jeszcze prostsze. Doskonały design w połączeniu z najwyższym poziomem higieny to tylko niektóre zalety płynące z bezrantowej miski wc. Miski WC są umieszczane na ścianie. Spłuczka jest zamaskowana w instalacji podtynkowej, a widoczny jest jedynie włącznik spłukujący. Wielką korzyścią podwieszanych misek WC jest to, że niezwykle łatwo jest wyczyścić posadzkę pod toaletą. Dodatkowo można ją zamontować na większej wysokości, dzięki czemu są wygodnym rozwiązaniem dla osób wysokich Miska wc bez kołnierza to przede wszystkim wielki krok w kierunku dbałości o higienę. Wszyscy wiemy, że toaleta, a szczególnie klozet to gniazdo bakterii. Kołnierz w wc utrudnia dokładne czyszczenie a także oczyszczenie tej części miski, która jest niewidzialna dla oka, a w jakiej gromadzi się najwięcej baterii. Odpowiedni płyn oczyszczający i szczotka niewątpliwie ułatwią oczyszczenie powierzchni, do jakich można łatwo dotrzeć. Niestety pod kołnierzem znajdują się takie miejsca, jakich nie zdezynfekuje nawet szczotka – ze względu na skomplikowany dostęp. Kołnierz w misce wc ma za zadanie zapobiegać wylewaniu się wody podczas spłukiwania, a także usprawniać jej rozprowadzanie. Woda wpływa pod kołnierz a także w zależności od ilości jej zużycia, spłukuje jedynie część miski. Ten nierównomierny przepływ sprawia, że brud nagromadzony pod kołnierzem jest trudny do wyeliminowania. Jednak miska bezkołnierzowa, zwana też bezrantową ma specjalne, wyprofilowane kanały (wcięcia), jakie zapewniają łatwy przepływ wody po całkowitym obwodzie wc. Woda przepływa przez kanał i proporcjonalnie spłukuje wc nie pozostawiając w nim żadnych bakterii.

You may also like...